Arkusz montażowy Ge Profile Harmony Ptwn8050m

Arkusz montażowy Ge Profile Harmony PTWN8050M jest idealnym rozwiązaniem dla osób szukających wysokiej jakości produktu w przystępnej cenie. Ten akrylowy arkusz montażowy jest wytrzymały i trwały, dzięki czemu można go używać przez długi czas. Ma pięć warstw akrylu, które zapewniają lepszą wytrzymałość i wytrzymałość. Arkusz montażowy ma szerokie zastosowanie, od podłóg do ścian i sufitów. Można go łatwo czyścić i utrzymywać w czystości, co czyni go doskonałym wyborem dla łazienek, kuchni i innych pomieszczeń w domu.

Ostatnia aktualizacja: Arkusz montażowy Ge Profile Harmony Ptwn8050m

Profile montażowe siFramo oferowane przez firmę Sikla to wysokiej jakości produkty dające nieskończenie wiele możliwości montażu. Ich wytrzymałość i uniwersalność sprawia, że mogą być stosowane do budowania dowolnych konstrukcji wsporczych wykorzystywanych w miejscach, gdzie tradycyjne szyny montażowe się nie sprawdzają. Dlaczego warto zdecydować się na profile montażowe siFramo?

Profile montażowe siFramo – solidność i bezpieczeństwo potwierdzone badaniami

Niektóre konstrukcje wsporcze narażone są na duże obciążenia. W takich sytuacjach tradycyjne szyny montażowe mogą okazać się nie wystarczające. Zamknięte profile montażowe siFramo cechują się dużą wytrzymałością na skręcanie i ścinanie, dzięki czemu pojedynczy element tego systemu może utrzymać znacznie większe ciężary niż szyna montażowa. Nasze produkty doskonale sprawdzą się więc w konstrukcjach narażonych na średnie i duże obciążenia zapewniając ich bezpieczeństwo i stabilność. Wszystkie elementy systemu siFramo zostały ocynkowane ogniowo, co skutecznie chroni je przed działaniem korozji zwiększając tym samym trwałość naszych profili montażowych. Oferowane przez nas produkty poddawane są testom prowadzonym przez niezależne firmy. Pozytywne wyniki tych badań potwierdzają certyfikaty jakości, takie jak m. in. LGA tested Quality, znak jakości CE. Decydując się na system siFramo nasi Klienci mają więc pewność, że wybrali trwały i wytrzymały produkt zapewniający bezpieczeństwo konstrukcji.

Dane techniczne

TypWspółczynnik wytrzymałości
[cm3]
Moment bezwładności
[cm4]
Ramię bezwładności
[cm]
Moment skrętu lt
[cm4]
Przekrój poprzeczny A
[cm2]
TP F 80Wy: 15, 83
Wz: 15, 83
ly: 62, 47
lz: 62, 47
iy: 3, 58
iz: 3, 58
48, 404, 85TP F 80/30Wy: 10, 38
Wz: 4, 78
ly: 35, 40
lz: 6, 74
iy: 3, 63
iz: 1, 58
8, 582, 69TP F 100Wy: 36, 93
Wz: 36, 93
ly: 179, 85
lz: 179, 85
iy: 4, 80
iz: 4, 80 *
135, 007, 80TP F 100/160Wy: 75, 52
Wz: 46, 26
ly: 559, 42
lz: 280, 34
iy: 6, 16
iz: 4, 36
193, 0014, 74

Wszystkie wartości uwzględniają otwory.
Wartości znamionowe ustalone w trakcie przeprowadzania prób, są wartościami rzeczywistymi, wielkości geometryczne ( ustalone analitycznie) mogą być znacznie większe

Nieograniczone możliwości montażowe

Elastyczność systemu siFramo sprawia, że oferowane przez firmę Sikla profile montażowe pozwalają tworzyć dowolne konstrukcje. Zamknięta budowa profilu nie tylko gwarantuje wytrzymałość na skręcanie, ale też umożliwia przyłączanie elementów systemowych ze wszystkich jego stron bez żadnych ograniczeń. Wzór otworów oraz zastosowanie wkrętów kształtowych pozwala na bezstopniowe łączenie poszczególnych części z jednoczesnym uzyskaniem efektu łączenia kształtowego. Zastosowanie wkrętów kształtowych do montażu sprawia, że materiał jest dodatkowo wzmacniany przez zgniot. Same połączenia gwintowe można zaś w razie potrzeby rozkręcić i ponownie skręcić.

Profile montażowe siFramo dostępne są w czterech wariantach – 80/30, 80, 100 i 160, mogą więc być wykorzystywane zarówno przy konstrukcjach z mniejszym obciążeniem, jak i średnim lub dużym. System siFramo sprawdza się do budowy różnorodnych powierzchni pionowych i poziomych zapewniając ich stabilność. Wyprodukowane przez firmę Sikla profile montażowe mogą być kotwione, stawiane lub mocowane do innych konstrukcji stalowych przy wykorzystaniu odpowiednich elementów łączących. Nasze produkty dają więc nieograniczone możliwości montażowe!

Łatwy montaż bez spawania

Dobrze dobrany system szyn montażowych powinien przede wszystkim zapewniać stabilność konstrukcji, często stosowanym rozwiązaniem jest więc spawanie poszczególnych jej elementów. Nasze profile montażowe siFramo pozwalają tworzyć stalowe konstrukcje wsporcze za pomocą wkrętów kształtowych, a przejrzysty system łączenia profili znacznie ułatwia pracę i skraca jej czas. Prostota systemu dodatkowo zapewnia łatwą jego modyfikację zależnie od sytuacji i zmieniającej się koncepcji. Te cechy sprawiają, że firma Sikla jako producent szyn i profili montażowych może dostarczyć elementy konstrukcyjne do różnorodnych zastosowań. Profile siFramo wykorzystywane były m. do mocowania instalacji przeciwpożarowych i technologicznych, podpór dachowych, a nawet jako konstrukcje wsporcze pod urządzenia lub zbiorniki.

Nasi projektanci chętnie udzielą rad dotyczących wyboru rozmiaru profili montażowych oraz całego osprzętu na potrzeby konkretnej inwestycji. Dzięki temu Klienci decydujący się na skorzystanie z naszych usług mogą mieć pewność, że konstrukcja stworzona za pomocą systemu siFramo zagwarantuje stabilność i trwałość.

Najważniejsze zalety profili montażowych siFramo:

 • Solidność – zamknięty profil montażowy jest wytrzymały na skręcanie i ścinanie, dlatego znosi większe obciążenia i zapewnia lepszą stabilność oraz bezpieczeństwo konstrukcji wsporczych.
 • Wysoka jakość – nasze produkty stale poddawane są testom, a ich pozytywne wyniki potwierdzają certyfikaty.
 • Łatwy montaż – przejrzysty system montażu oraz zastosowanie wkrętów kształtowych do łączenia profili znacznie ułatwia i skraca prace konstrukcyjne.
  Nieograniczone możliwości montażowe – profile montażowe siFramo i inne komponenty tego sytemu pozwalają na stworzenie dowolnych konstrukcji.
 • Powszechnie nazywane profilami rozporowymi i systemami konstrukcyjnymi, rury i rozpórki profilowe to modułowe rozwiązanie do zastosowań w miejscu pracy, umożliwiające użytkownikom tworzenie modułowych konstrukcji w magazynach oraz zakładach produkcyjnych. Użytkownicy mogą projektować kompletne ramy do linii montażowych, regałów przepływowych, skrzyń do transportu materiałów i wielu innych.

  Co należy stosować podczas montażu rur i rozpórek?

  Rury i rozpórki profilowe są szybkie i łatwe w montażu. Stosuje się do tego celu różne elementy konstrukcyjne, w tym pręty, belki, rury, profile rozporowe i szyny prowadnic rolkowych.

  Profile rozporowe są dostępne w wielu wersjach o różnych rozmiarach, długościach, rozmiarach rowków i liczbie rowków, aby spełnić wymagania specyfikacji. Można je docinać, aby pasowały do danego zastosowania.  Profile aluminiowe nadają się do lekkich konstrukcji, które są wytrzymałe, elastyczne, ekonomiczne i wszechstronne.

  Rury ze stali nierdzewnej, jedne z najczęściej używanych rur, są zwykle używane w zastosowaniach produkcyjnych i materiałowych. Rury charakteryzują się wysoką wytrzymałością i nośnością oraz nadają się do zastosowań o niskim i umiarkowanym nacisku.  Typowe zastosowania rur to poręcze dla pieszych, szyny kierunkowe, balustrady i zabezpieczenia słupów.  Każda rura jest gotowa do cięcia w celu zbudowania ramy, malowana lub malowana proszkowo.

  Jakie są typy elementów łączących?

  Do akcesoriów i elementów mocujących do profilów systemów konstrukcyjnych zaliczają się lączniki sześcienne, nakrętki teowe, zaczepy kulowe, blokady obrotowe, wkręty samogwintujące, zaciski uziemiające, osłony i wiele innych elementów. Elementy łączące są zwykle wykonane ze stali, żelaza i aluminium – materiałów zapewniających doskonałą wytrzymałość i większy moment. Są one łatwe w użyciu i można je rozmontować w razie konieczności późniejszego rozmontowania projektu. Obejmują one:

  • Nakrętki teowe i śruby teowe do mocowania elementów do profilów
  • Wsporniki łączące i kątowe oraz narożniki umożliwiają utworzenie silnego połączenia

  Arkusz montażowy Ge Profile Harmony Ptwn8050m

  Bezpośredni link do pobrania Arkusz montażowy Ge Profile Harmony Ptwn8050m

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Arkusz montażowy Ge Profile Harmony Ptwn8050m